• Home
  • Blog
  • Building
  • Nasaďte si respirátor, vyzval ženu prodavač. Ta na něj vytáhla obušek

Nasaďte si respirátor, vyzval ženu prodavač. Ta na něj vytáhla obušek

Agresivní žena začala v úterý odpoledne v Praze ohrožovat prodavače poté, co ji požádal, aby si nasadila respirátor. Na místo byla následně přivolána městská policie, která ženu zpacifikovala. Jelikož se pokusila udeřit obuškem i jednoho ze strážníků, skončila na zemi v poutech.

Po slovní roztržce žena vytáhla teleskopický obušek a začala ohrožovat zaměstnance provozovny. Ten ji pouze požádal, aby si nasadila respirátor. Po vyzvání ale žena začala být agresivní a prodavači vyhrožovala smrtí. Ten okamžitě zavolal hlídku městské policie a na obranu si připravil svůj obušek.

Agresivní žena odešla z prodejny, před vchodem začala vyhazovat věci ze svého batohu a vulgárně napadala kolemjdoucí. To už na místo dorazili strážníci. Třicetiletá žena si i nadále odmítala vzít respirátor a pokračovala v nadávání. Strážníci pojali podezření, že je žena pod vlivem drog. To se také následně potvrdilo.

Opakované výzvy policie, aby se uklidnila však nepomáhaly a žena se pokusila udeřit strážníka do obličeje obuškem. Poté skončila na zemi v poutech.

“Kromě teleskopického obušku u ní hlídka objevila šest kusů injekčních stříkaček, které strážníci uložili do speciálního kontejneru na nebezpečný odpad. Ženu si převzali do péče přivolaní záchranáři a věc byla oznámena správnímu orgánu, který je oprávněn ve věci rozhodnout,” uvedla Městská policie Praha na svém facebookovém účtu.

Agresor v audi ohrožuje řidiče v jižních Čechách. Jeho manévry děsí. Na video se podívejte zde:

 

Read More

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google

1 Comment

  • anonymous

    May 5, 2021 - 3:13 pm

    Epic Games onthult hoe bijzonder gierig Sony eigenlijk is

Leave A Reply