• Home
  • Blog
  • Building
  • J.Blažičius patvirtino derybas su „Žalgiriu“: mes kalbamės

J.Blažičius patvirtino derybas su „Žalgiriu“: mes kalbamės

Pirmadienį Slovėnija įspūdingai pradėjo olimpinį krepšinio turnyrą Tokijuje. Lukos Dončičiaus fantastinio pasirodymo užkurti slovėnai 118:100 nepaliko vilčių Argentinai. Svarų indėlį šioje Slovėnijos rinktinėje turi ir su „Žalgiriu“ kurį laiką siejamas Jaka Blažičius.

J.Blažičius rungtyniavo 27 minutes, bet šį sykį atliko daugiau juodo darbo gynyboje. Gynėjas pelnė 3 taškus ir atkovojo 5 kamuolius. Štai Lietuvai Kaune jis atseikėjo 16 taškų ir atkovojo 3 kamuolius.

Krepšininkas po rungtynių su Argentina kalbėjo apie Kauno klubą susidomėjimą jo paslaugomis. „Nenorėčiau apie tai kalbėti šio turnyro metu, bet taip – „Žalgiris“ yra didelis klubas, kiekvieno žaidėjo noras yra ten žaisti, – TV3.lt sakė J. Blažičius ir patvirtino, kad kalbos – vyksta. – Taip, negaliu atskleisti daugiau detalių, bet mes kalbamės.“

„Žalgiriui“ šiuo metu trūksta dviejų žaidėjų – atakų organizatoriaus ir atakuojančio gynėjo, o būtent šioje pozicijoje J.Blažičius ir žibėjo Europos taurėje praėjusiame sezone.

31 metų 196 cm ūgio slovėnas, gynęs Liublianos „Cedevita Olimpija“ garbę, per 31 minutę įmesdavo 19,1 taško, atkovodavo 4,9 kamuolio, atlikdavo 2,3 rezultatyvaus perdavimo bei rinkdavo 19,5 naudingumo balo.

Padėkite mums kurti gerą turinį – tapkite Krepsinis.net rėmėju >>

Read More

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google

Leave A Reply