• Home
  • Blog
  • Building
  • Названо 17 способів, як стати більш цікавою людиною

Названо 17 способів, як стати більш цікавою людиною

Кожен має потенціал бути цікавою людиною для інших.

Щоб привернути увагу оточення, вам не потрібно бути мільйонером, СЕО чи астронавтом.

Quora розпитала людей, як стати більш цікавими для інших, і вони розповіли про власний досвід. Найбільш практичні поради цитує Independent.

Розвивайте нові навички

Впевніться, що інші люди бачать вас цікавими, роблячи себе корисним у багатьох ситуаціях. Вчіть стільки корисних навичок, скільки можете, від веб-дизайну до шиття. Так ви завжди будете людиною напоготові і зможете допомогти друзям.

Будьте допитливими

Активно шукайте нові ідеї та досвіди, які змінюватимуть те, як ви думаєте і відчуваєте. Будьте допитливими і відкритими. Дозвольте розмаїтому світові мати різні інтерпретації, розширюйте свої перспективи.

Навчіться добре розповідати

Ви можете знати тонну інформацію і мати гори досвіду – але якщо ви не вмієте це розповісти цікаво іншим, ви у програші. Тому варто здобувати навички оповідача. Вам слід також навчитися “читати” вашу аудиторію, щоб знати, скільки уваги вони готові вам віддати.

Майте напоготові три цікаві історії

Знати, як спонтанно розповісти історію – це зручна навичка.

Але якщо ви нервуєте через це, приготуйте кілька персональних смішних історії, які ви можете розповісти під час розмови з іншими. Коміки не просто говорять про все, коли вони на сцені. Вони репетирують свою дію. Завжди маєте три хороші історії “в рукаві”, які розважають, інформують чи залучають.

Слухайте і показуйте співчуття

Дейл Карнегі писав, що ви можете знайти більше друзів за два місяці, ставши зацікавленим в інших людях, замість того, щоб два роки старатися, намагаючись їм сподобатися.

Уважно слухайте інших, намагайтесь зрозуміти їхні мотиви та вчинки з певним співчуттям. Небагато людей є асами в цьому. Кожен може здатись нам людиною з майже невичерпним життєвим досвідом, якщо ми слухаємо з достатньою уявою.

Ставте добрі запитання

Вам не потрібно багато говорити про себе, що люди повірити у те, що ви цікаві.

Замість того залучіть їх до розмови про їхній спосіб життя. Ставте вдумливі запитання, якщо потрібно, про них, їхні інтереси та пріоритети. Дійсно слухайте відповіді.

Підтримуйте вдумливу дискусію і до кінця вечора вас запам’ятають як одну з найцікавіших осіб.

Не соромтесь ставити прості запитання. Немає сенсу прикидатись, що ви щось знаєте, якщо це не так.

Кажіть те, що думаєте

Кет Лі каже, що люди, які не висловлюють свою думку чи погоджуються з будь-чим, можуть бути нудними. Вам варто спробувати казати, що ви насправді думаєте, навіть якщо це деяким людям не сподобається.

Ідіть за своїми захопленнями

Замість вивчати тонни “тупих” тем лише заради того, щоб знаватись обізнаними, сконцентруйтесь на темах, які вас дійсно мотивують. Так ви звучатимете натхненно й привабливо, описуючи своє захоплення іншим.

Багато читайте

Якщо у вас є час і гроші подорожувати світом – круто!. Але якщо ні, ви можете вивчати інші культури та історичні періоди книжками.

Книги, блоги, преса – наповнюйте себе історіями.

Огляд досліджень щодо психологічних ефектів від читання художньої літератури показує: люди, які більше читають художньої літератури, більш емпатичні у розумінні інших.

Покажіть своє почуття гумору

Авдеш Сінг пропонує розвивати почуття гумору у вашій взаємодії з іншими.

Навчіться бачити світліший бік життя, і розвивайте звичку бути щасливими навіть у своїх провалах. Дослідження показує, що веселі чоловіки оцінюються жінками як більш привабливі.

Проводьте час з іншими цікавими людьми

Ваша компанія впливає на вашу особистість. Якщо ви в компанії зануд, серйозних чи невдоволених людей, ви можете стати таким дуже швидко. Такий же ефект дає проведення часу з цікавими людьми – ви стаєте одним з них.

Глибоко зануртесь в один або кілька своїх інтересів

Ви можете спокуситися, щоб стати дилетантом у багатьох галузях, помалу розвиваючи знання про все.

Подумайте про те, що знаючи багато про одну тему, ви можете вражати своїм досвідом у цій сфері.

Ейпріл Фонті каже, що вона знайшла цікавих людей, коли вони “дійсно вивчали одну річ з великою інтенсивністю і глибиною тривалий час“.

Практикуйте імпровізацію

Комік Білл Коннолі сказав, що практикування мистецтва імпровізації може допомогти покращити ваші щоденні навички спілкування.

Ви можете стати кращим слухачем, фокусуючись на тому, що інша людина говорить, а не на тому, що ви скажете їй, коли вона завершить.

“Навіть якщо ви сором’язливі і не плануєте виступати публічно, комедійна імпровізація допоможе вам думати швидше, наново вивчити, як бути грайливим (про що більшість дорослих забула), і дати відчуття більшого комфорту, роблячи з себе дурня перед іншими людьми.

Це може відкрити вас і допомогти стати більш готовими до взаємодії з іншими“, – радить Кен Грегг.

Будьте нешаблонними

Еван Асано каже, що бути цікавою людиною – це бути в дечому іншим від решти:

Мій друг після коледжу зробив те, що ніхто не робив до нього (принаймні про інші такі випадки не відомо). Він обійшов навколо острова Мартас-Віньярд. Це зайняло лише кілька днів, але 20 років по тому він досі розповідає цю історію”.

Не кожен має ресурси чи мотивацію зірватися і піти у подорож, яка поб’є якийсь рекорд.

Подумайте про незвичайні досвіди, які уже у вас були.

Може, ви жили за кордоном, чи росли з 10 братами і сестрами… Завжди щось є, просто покопайтесь в собі.

“Обійміть” своє дивацтво

В усіх нас є примхи. Це частина нас. Цікаві люди дають волю своїм внутрішнім дивацтвам“, – каже Дел Сінг.

Одягатися, говорити і діяти “як всі” може бути нудно, тому не бійтеся впевнено показати себе.

Відкрийтесь людям

Ніхто не знатиме, наскільки ви цікаві, поки ви їм про це не скажете.

Мого чоловіка описували як нудного, хоча насправді він дуже захопливий, зі своїми хобі та дотепами. Проблема в тому, що він ніколи не цілився цим з колегами чи знайомими“, – каже Деніелл Лен.

Коли його питали “Як пройшли вихідні?“, він зазвичай відповідав: “Добре“, хоча насправді дивився новий фільм, закінчував читати захопливу книгу і підкорював онлайн-гру.

Дуже рідко є люди, яким насправді немає чим ділитися і які не можуть висловитись з хоча б якоїсь теми.

Дослідження показує, що люди подобаються один одному більше, коли вони діляться чимось особистим.

Змініть свою компанію

В такому випадку вам слід знайти іншу компанію, яка розумітиме, скільки ви можете запропонувати.

Ставте собі виклик зустрічати нових людей, проводити час з іншою компанією і пізнавати людей з іншими поглядами на життя.

Обіцяю, ви знайдете цікавих вам людей і тих, які думатимуть так про вас“, – каже Тревіс Бізіорек.

Джерело УП Життя

Read More

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google

Leave A Reply